Oto Kokusu

Oto Kokusu, araç kokusu ve cam şişe oto kokuları Sağlık Bakanlığı izni ile üretilmektedir.
Toptan Oto Koku, Cam şişe oto koku, ipli oto kokularıdır. Toptan oto kokusu genel olarak her sektöre hitap etmektedir. Promosyon reklam amaçlı kullanılan araç kokuları en etkili reklam ürünü olarak yer almaktadır.

İmalatını yapmakta olduğumuz oto bakım ürünleri ve oda kokusu sprey koku olarak işlem görmektedir. Promosyon oto kokusu ve ucuz fiyat ile toptan imalat kokular hakkında detaylı bilgi için arayınız.

Oto Kokuları

Otomobil bakımı deyince akla ilk gelen oto bakım ürünleri arasında oto kokuları yer almaktadır. Oto kokuları, otomobilin içindeki havanın güzel kokmasını sağlar. Güzel kokular eşliğinde keyifli sürüşle ve seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun bir tane oto kokusu seçerek otomobilinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Oto kokularının bir çok çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen oto kokusu, kavunlu oto kokusudur. Diğer kokulara göre kavun kokusu otomobilin içinde daha güzel bir atmosfer sağlamaktadır. Oto kokuları arasında askılı oto koku, spray oto koku gibi çeşitli ambalajlarda oto kokuları bulunmaktadır. Oto parfüm çeşitleri arasında okyanus kokusu, çikolata kokusu, limon kokusu, vanilya kokusu ve kavun kokusu gibi bir çok koku çeşidi bulunmaktadır. Siz de zevkinize uygun oto kokusunu satın alabilir ve aracınızın içinin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Otomobillerin için çoğu zaman kapalı kaldığı için ağır ve havasız bir ortam oluşur. Bu ortamın yok edilebilmesi ve kötü kokuların engellenebilmesi için oto kokularından faydalanılabilir. Otomobilinize binen arkadaşlarınız için ağır ve kötü sizin hakkınızda kötü izlenim bırakabilir. Otomobilinizin için ne kadar taze ve fresh kokuyorsa hakkınızda o kadar güzel izlenim yaratabilirsiniz.

Otomobilinizde, askılı oto kokularını kullanmayı tercih ettiğinizde, otomobilinize her bindiğinizde taze koku ve atmosfer yakalayabilirsiniz. Spray oto kokularını kullanmayı tercih ettiğinizde, spray şişe içinden istediğiniz zaman sıkabilirsiniz. Askılı oto kokularının ve spray oto kokularının bir çok çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen kavun oto kokusunun dışında, en çok tercih edilen bir diğer oto kokusu da elmalı oto kokusudur. Oto kokularının fiyatları, çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bir çok oto parfüm çeşitleri arasından zevkinize ve tarzınıza uygun bir tane seçebilirsiniz. Asma oto koku çeşitlerinden kavun ve mangolu tercih edebilir, otonuzda seyahat etmeyi daha keyifli hale getirebilirsiniz.