Hiç “Mirasım ne olacak?” Diye düşündün mü?

Bu, özellikle bir iş yapıyorsanız, korkutucu ve ürkütücü bir soru olabilir. Bu sorunun arkasındaki gerçek korku basit: hatırlanacak mıyım yoksa unutulacak mıyım? Şimdi, ne düşündüğünü biliyorum… Markalı promosyon ürünlerinde bir blog okuyorum, bu adam neden bu kadar kişisel oluyor ? Benim mantığım basit: markalı ürünler unutulmak veya hatırlanmak arasındaki fark olabilir. Yani bu soruya yalvarıyor – hatırlanmak için ne yapıyorsunuz?

Promosyon ürünleri endüstrisi, 22 milyon dolar derinliğinde ve mavi Missouri göklerinin kadar geniş. Torbalardan ceketlere, Apple Kulaklıklardan yetişkinlere kadar olan onemlere kadar, hatırlanmanıza yardımcı olacak öğelerin sınırı yoktur. Bu tür promosyon ürünlerinin neden eski hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için neden mükemmel olduğu konusunda birçok çalışma yapılmıştır. Örneğin, markalı bir öğe alan fuar katılımcılarının% 71,6’sı, kendisine verilen şirketin adını hatırlamıştır. Bunu bir saniye düşünün; Bir fuarda on kişiye 10 şişe su verirseniz, bu kişilerin yedisi sizi hatırlayacaktır.

promosyon

Promosyon ürünlerinin, siz ve şirketiniz için gerçek bir miras oluştururken oynadığı güçten hala şüphe duyuyor musunuz?

Bu öğelerin arkasındaki güç örneklerine bakın:

Tüketiciler promosyon takvimlerini on iki ay boyunca saklarlar – Bu, harekete geçirdiğiniz bir yıllık pazarlama kampanyasıdır.

• Millennials, başka bir jenerasyondan ziyade, bir masaüstü aksesuarı aksesuarı bulundurma olasılığından daha yüksektir – Bu, tarihin en sosyal jenerasyonunun sizi her gün görmesini sağlamak için kolay bir yoldur. Ben bir bin yaşındayım ve bu istatistiği onaylıyorum (küçük masa aksesuarlarını seviyorum).

Markalı içeceklere sahip olan tüm Amerikalıların% 50’si, haftada 2 ila 3 kez kendi drinkware’lerini kullanıyor. Bunu yaparak, tam anlamıyla onların yüzüne pazarlama yapıyorsunuz ve gerçekten rahatsızlık duyuyorsunuz çünkü gerçekten yardım ediyorsunuz Bütün gün boyunca bekledikleri güzel, serin ve ferahlatıcı bir bardak limonatadan hoşlanırlar. Onların kahramansın.

Devam edebilirdim, ama şu an noktadan anladın mı? Markalı öğeler hatırlanmak için anahtardır. Sosyal medya harikadır, siz ‘Tek Bayanlar’ dansı yapan bir corgi’nin komik videosunu yayınlayan sıradaki kişi tarafından zaman çizelgesinde değiştirilene kadar. Televizyon reklamları da kötü değil. Geico iyi gidiyor. Ancak reklamlar pahalıdır ve eğer yeterince iyi hedeflenmezlerse, işaretlerini kesinlikle kaçırabilirler.

Markalı, promosyon ürünleri, uygun maliyetli bir fiyatla kaliteli gösterimler oluşturur. Markalı ürünler, marka gösterimlerinize ve yalnızca bir ekranın veya bir kağıdın ötesine geçen bir hayat verir. Markalı ürünler, ulaşmaya çalıştığınız kişilerin arasına koydu. Markalı ürünler hatırlanmanıza neden olur.

Tüm söylenenler ile, tekrar sormama izin verin ~ hatırlanmak için ne yapıyorsunuz?

 

Sizde Bizimle Promosyon Ürünlerinde Firmanızın bilinirliğini arttırmak isterseniz 0212 876 00 77 numaralarımızdan arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Whatsapp Siparişi
Hitpromosyon
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?