Toptan Plakalık

Toptan Plakalık Otomotiv ve tamircilerin kullandığı baskı olarakda kabartma baskılı ve serigraf baskılı olarak çeşitlendirmeleri mevcuttur.Plakalık Altlığı Olarak bilinen Oto Plakalık, Plaka Altlığı imalatlarımız arasında olup Toptan ve en uygun ucuzu kaliteyle birleştirerek zilere hizmet vermekteyiz. Baskılarındaki renkler varak yaldız olarak krom, mavi, kırmızı, sarı olarak renklendirelebilir.

Toptan plakalık

Çıtalı Model olarak altta reklam alanı 2 cm x 50 cm olarak türkiye standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Plakalık türkiyenin neresinden sipariş verilse verilsin anlaşmalı oldugumuz karg firmaları ile en uygun şartlarda size hizmet vermektedir. Hit Promosyon olarak kaliteyi ucuza almanız için çalışıyoruz.

Oto Plakalık Fiyatları

Oto Plakalık  Fiyatlarımız için 0212 876 00 77 nolu telefonlarımızdan yada www.hitpromosyon.com İnternet adresimizden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Plakalık imalatı, Promosyon Plaka Altı Plakalık imalatı, renkli plaka, toptan plakalık fiyatları, plakalık fiyatları, plaka altlığı, plaka altlığı imalatı, araç plakalık, promosyon plakalık fiyatları, oto plakalık, plakalık imalatı, promosyon plakalık fiyatları, toptan plakalık, reklam plakalık, araç plakalık reklam, promosyon plakalık, plaka altlığı fiyat, plakalık yapan firmalar, plaka altlığı fiyatları, plaka altlığı toptan, plaka altlığı imalatı, plaka altlığı ankara, plaka altlığı nereden alınır, plaka altlığı tasarım, plaka altlığı bursa, plaka altlığı izmir, plaka altlığı fiyat, plaka altlığı imalatı, plaka altlığı ankara, plaka altlığı nereden alınır, plaka altlığı tasarım, promosyon plakalık fiyatları, toptan plakalık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
Open chat
1
Whatsapp Siparişi
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?