Araç Fan Kokusu

Araç Fan Kokusu

Araç Fan Kokusu,

                  Araçlarda ortamı ferahlatmak ve havanın temiz kokmasını sağlamak için kullanılan malzemeye verilen isimdir. Araba kokusu yada araç kokusu olarakta bilinen oto kokusu farklı kalitelerde ve farklı malzemelerde üretimi yapılmaktadır.

Hit Promosyon'da yanlızca kaliteli ürün üretiyor. İmalat aşamalarında tüm ürünlerimizi dikkatle kontrolden geçirerek, kalite standartlarımıza uygunluğunu temin ediyoruz. Promosyon Oto kokusu, araba kokusu, araç kokusu yada oto koku gibi farklı isimlerde de nitelendirilen oto kokusu promosyon sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Özellikle üretilen oto kokularının kaliteli olması ve arabaya yayacak kokunun kalıcığı ayrı bir öneme sahiptir. Sağlık bakanlığı onaylı olarak üretilen ürünlerimiz sayesinde bir takım sağlık sorunlarına yol açmayacak şekilde uygun olarak üretilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

ÖZEL FİYAT

  • Görüntülenme: 1251
  • Ürün Kodu: 0107
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: hit promosyon, fan oto kokusu, fan araç kokusu, araç kokusu imalatı, araç kokusu yapan firmalar, ipli araç kokusu, oto kokusu, oto kokusu yapan firmalar, ipli oto kokusu, kağıt oto kokusu, ucuz oto kokusu